Windows server admin (2x týdně home office)

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti se správcovstvím Windows serverů a chtěli byste pracovat v úspěšné německé automotive společnosti?
Pošlete mi svůj životopis! Kromě pohodových kolegů se můžete těšit na celou řadu benefitů.
Jaká pracovní náplň na Vás čeká?

  • správa a údržba operačních systémů Windows Server Family
  • server hosting
  • příprava a spuštění automatizovaných scriptů
  • objednávky HW
  • řešení incidentů, change management v souladu s ITIL

Profil kandidáta

Jaký by měl být Váš profil?
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost z obdobné pozice
  • komunikativní znalost anglického jazyka (mluvená i psaná forma)
  • znalost skriptování

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
- zajímavou pracovní náplň s atraktivním mzdovým ohodnocením
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba s možností home office
  • 13. plat
  • příspěvek na stravování
  • možnost odborného a jazykového vzdělávání
  • program Benefit plus

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
ID: 3855811  Datum zveřejnění: 24.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.