JavaScript programátor - Medior

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Realizujte náročné projekty pro komerční sféru, státní správu a samosprávu, postavené na dlouholetých zkušenostech s rozsáhlými projekty softwarových řešení na míru.
☑️ Programování aplikací s využitím JavaScript technologií
☑️ Vývoj webového uživatelského rozhraní
☑️ Spolupráce s kolegy na analýze i návrhu SW
☑️ Samostudium s využitím firemní znalostní databáze a její rozšiřování
☑️ Sledování vývoje v oblasti technologií

Profil kandidáta

✅ Znalost JavaScript, Ajax, JQuery, XML, XHTML, CSS
✅ Zkušenosti s web designem
✅ Prokazatelné zkušenosti s vývojem web aplikací
✅ Schopnost týmové spolupráce, samostatnost, motivace k dalšímu rozvoji a učení nových technologií
✅ Znalost AngularJS nebo Polymer výhodou

Nabízíme

☑️ Příležitost pro vlastní odborný rozvoj
☑️ Širokou škálu firemních školení
☑️ Zajímavou a zodpovědnou práci na dlouhodobé bázi
☑️ Zázemí stabilní a silné společnosti
☑️ Příjemné pracovní prostředí
☑️ Možnost home-office
☑️ Široké spektrum benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, výuka cizích jazyků, penzijní připojištění, sportovní aktivity atd.)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3856087  Datum zveřejnění: 24.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.