Obchodní referent

Liberecký kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti na pozici referenta/referentky obchodního oddělení?

Baví Vás obchod a máte pokročilou znalost AJ?

Firma se sídlem v Liberci hledá posilu do svého týmu!
  • zpracování kalkulací pro nové produkty

  • podpora obchodního manažera

  • zpracování kapacitních propočtů na nové projekty

  • podpora při sestavování rozpočtu - komunikace se zákazníkem

  • příprava podkladů ke zpracování obchodních smluv

  • stanovení výrobních nákladů u produktů

  • zpracování cenových nabídek

Profil kandidáta

  • minimálně SŠ

  • orientace ve výkresové dokumentaci

  • zkušenost s tvrobou nabídkových kalkulací ve výrobní společnosti

  • znalost norem VDA, IATF 16949

  • znalost SAPu výhodou

  • řidičský průkaz sk. B

  • znalost angličtiny (němčina výhodou)

Nabízíme

  • motivující mzdu 25 - 30 000 Kč

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • stravenky

  • pružnou pracovní dobu

  • možnost kariérního růstu

  • práci ve stabilní společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
ID: 3856088  Datum zveřejnění: 24.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.