EHS Specialista

Liberecký kraj

Popis pozice

Máte praxi v oblasti BOZP a PO výrobní společnosti?

Znáte standardy ISO 14001, 45001, ISO/TS 16949 a máte zkušenost s vedením auditů?

Ovládáte anglický jazyk?

Pokud souhlasně přikyvujete hlavou, vypadá to na nabídku pro Vás.

Určitě čtěte dál, protože pro automotive dodavatele hledáme EHS Specialistu.
Vyhodnocení rizik u stávajících i nových technologií ve výrobě

Kontrola pracovišť a spolupráce při odstraňování nedostatků z oblasti bezpečnosti práce

Aktualizace interních předpisů a spolupráce s externí agenturou poskytující služby v oblasti EMS, BOZP a PO

Pravidelné environmentální a bezpečnostní audity a zdravotní inspekce pracovišť

Organizace odpadového hospodářství závodu v souladu s legislativou

Vyhodnocování systému nakládání s chemickými látkami v souladu s legislativou

Zajištění školení nových zaměstnanců

Profil kandidáta

  • Praxe min. 3 roky v oblasti řízení BOZP, PO a EMS výrobní společnosti

  • Znalost standardů ISO 14001, ISO 45001(OHSAS 18001), ISO/TS 16949

  • Zkušenost s vedením interních i certifikačních auditů v oblasti EMS a BOZP

  • Orientaci v legislativních požadavcích EMS

  • Anglický jazyk min. na středně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • Přátelskou a pohodovou atmosféru středně velké firmy

  • Plat odpovídající Vašim zkušenostem a znalostem

  • Pružnou pracovní dobu 37,5 hod. týdně

  • 5 týdnů dovolené, dotované jídlo od 20 Kč

  • Rozvojové programy včetně jazykových kurzů

  • Neformální firemní akce jako například Vánoční večírek, teambuilding, Zdravá firma

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Rejmanová
ID: 3857813  Datum zveřejnění: 28.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.