Vedoucí výroby (mimo automotive)

Liberecký kraj

Popis pozice

Máte několikaletou praxi s řízením výroby?

Ovládáte německý, případně anglický jazyk na pokročilé úrovni?

A hledáte uplatnění mimo prostředí automotive?

Jestli-že ano, mohla by Vás tato nabídka zajímat.

Pro mezinárodní společnost zabývající se výrobou technických produktů z plastů a působící mimo oblast automotive hledáme zkušené Vedoucí výroby.
  • Vedení týmu cca 60 výrobních zaměstnanců (nepřetržitý provoz)

  • Vedení týmu údržby - 2 strojní zámečníci, 2 elektrikáři

  • Optimalizace výrobních procesů za účelem zvýšení celkové efektivity zařízení

  • Rozvoj podřízených v oblasti štíhlé výroby

  • Prosazování změn směrem k zavedení kultury Six Sigma/Kizen

  • Spolupráce na správě a údržbě budov, plánování činností údržby včetně prioritizace

  • Kontinuální analýza technického stavu výrobních strojů a zařízení

  • Dokumentace závad, analýza kořenových příčin a přijímání a realizace nápravných opatření pro předchází vzniku závad a poruch

  • Příprava plánů údržby – denní a týdenní operativního plány, plány preventivní údržby a plány větších a generálních oprav při odstávkách

  • Plánování, řízení a vyhodnocení investičních akcí

  • Nákup/objednávání náhradních dílů, vedení skladu náhradních dílů, analýza spotřeby náhradních dílů s cílem snižování nákladů na náhradní díly

  • Administrativní činnosti oddělení – docházka, školení, vzdělávání

  • Odpovědnost za BOZP a PO na svěřeném úseku

Profil kandidáta

  • VŠ technického směru (strojírenství, chemie, textil)

  • Cca 5 let praxe ve výrobě, cca 3 roky praxe s vedením lidí

  • Plynulá znalost NJ, popř. AJ

  • Zkušenosti se strojní údržbou (pneumatika, hydraulika, mechanika) a elektroúdržbou

  • Zkušenosti s výběrem a řízením dodavatelů

  • Orientace v legislativě provozu a údržby strojů a BOZP a PO

  • Znalost principů a metod Six Sigma, štíhlé výroby, trvalého zlepšování atd.

  • GreenBelt certifikace a zkušenost s vedením Six Sigma projektů výhodou

  • Spolehlivost a zodpovědnost

  • Ochota zavádět nové věci

Nabízíme

  • Důležitou a zodpovědnou vedoucí pozici

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti

  • Prostor pro uplatnění vlastních zkušeností a znalostí

  • Další vzdělávání a profesní rozvoj

  • Přátelskou atmosféru

  • Zajímavé platové ohodnocení odvíjející se od Vašich zkušeností

  • Stravování přímo ve firmě, týmové aktivity a další z řady benefitů

  • Místo výkonu práce: Lomnice nad Popelkou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Rejmanová
ID: 3858508  Datum zveřejnění: 28.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.