Junior obchodní asistent /ka

Praha

Popis pozice

Staňte se součástí mezinárodní společnosti WACKER NEUSON. Hledáme novou kolegyni/ kolegu do menšího týmu na pozici JUNIOR obchodní asistent/ka (referent/ka).
Co vás čeká?

  • Budete komunikovat s dodavateli a zákazníky (emailem i telefonicky, česky a anglicky)

  • Zpracovávat nabídky a kupní smlouvy

  • Fakturace, pomoc při účetní závěrce

  • Další administrativní úkony

Profil kandidáta

Váš profil:

  • Budete potřebovat komunikativní znalost anglického jazyka (B1/B2 úroveň) - s klienty budete komunikovat hlavně písemně, občas po telefonu

  • Máte ukončené SŠ - ideálně ekonomické vzdělání

  • Uvítáme zkušenosti na podobné pozici v administrativě, obchodní asistenci nebo zákaznickém servisu

  • Oceníme Váš pozitivní přístup a zájem o dlouhodobou spolupráci

Nabízíme

  • HPP, plný úvazek, po prvním roce smlouva na dobu neurčitou

  • Platové ohodnocení dle zkušeností

  • Stravenky

  • Jazykové kurzy

  • Týden dovolené navíc

  • Rodinnou atmosféru na pracovišti, menší tým o 4 lidech, zázemí stabilní společnosti

  • Možnost profesního růstu, školení pro Váš osobnostní rozvoj

  • Lokalita Praha 10 - Michle

  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3860447  Datum zveřejnění: 31.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.