Stavbyvedoucí – rodinná atmosféra a super tým

Southern Moravia Region

Popis pozice

Česká stavební a obchodní společnost s rodinnou atmosférou přijme do svého týmu zkušenou posilu na pozici Stavbyvedoucího. Hledá se kolega se zaujetím pro stavařinu a s důrazem na výsledky a kvalitu odvedené práce.
Jaká bude náplň práce?

  • Řízení a koordinace práce a činnosti jednotlivých dodavatelů

  • Řízení staveb, včetně kontrolních dnů

  • Zodpovědnost za dodržování stavebního zákona a za vedení stavebního deníku

  • Řízení a kontrola činnosti mistrů a asistentů

  • Přebírání stavenišť a předávání hotových staveb

  • A další nezbytnosti spojené s touto pozicí, které zkušeného stavbyvedoucího nepřekvapí

Profil kandidáta

Jaké jsou požadavky?

  • Minimálně SŠ vzdělání stavebního oboru

  • Praxe cca 10 let – pokud jsi studoval VŠ, tak je domluva individuální

  • ŘP. Skupiny B – aktivní řidič

  • Znalost programu MS Project výhodou – pokud neznáš, nevadí

  • Autorizace v oboru pozemních staveb

  • Samostatnost, komunikace, organizační schopnosti, spolehlivost, proaktivní přístup

Nabízíme

Jaká bude odměna?

  • Fixní mzda + Bonusová složka dle výsledku projektů

  • Služební auto i k soukromým účelům

  • Mobilní telefon, notebook

  • Vzdělávací kurzy, školení a semináře

  • Práce na plný úvazek v mladé rozvíjející se firmě

  • Nástup možný ihned

  • Flexibilní pracovní doba

  • Zakázky v rámci Jihomoravského kraje – vše v dojezdové vzdálenosti od Brna

  • Podpora celého týmu, rodinná přátelská atmosféra

  • Žádné plané sliby, jakmile se zapracuješ, tak se s Tebou probere, jaké benefity upřednostníš

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sára Nechutová
ID: 3863330  Datum zveřejnění: 4.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.