Zástupce ředitele projektování staveb–Auto pro vlastní účely

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Jsi komunikativní, spolehlivá a loajální osobnost? Pak do týmu v Praze, případně v Brně hledáme právě Tebe!

Posláním společnosti je poskytovat vysoce kvalitní služby v oblasti architektury, projektového inženýrství a řízení staveb s jasně definovanou přidanou hodnotou pro zákazníky a partnery.
Co budeš dělat?

  • řízení a sestavování manažerských týmů pro jednotlivé projekty

  • kontrola výkonu činnosti na běžících zakázkách

  • spolupráce při obchodní činnosti, projednávání a tvorbě nabídek na nové projekty

  • spolupráce při řešení personální agendy a agendy vedení projektů

Profil kandidáta

Jaké máme požadavky?

  • vysokoškolské vzdělání stavebního směru

  • nejméně 8 let praxe v řízení pracovních týmů ve stavebnictví

  • aktivní znalost software MS OFFICE (ACAD, REVIT výhodou)

  • znalost AJ – občas bude potřeba s někým anglicky promluvit

  • autorizace v oboru stavebnictví výhodou

  • ochota cestovat

  • komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, individuální přístup ke klientům, časová flexibilita

Nabízíme

Co nabízíme?

  • zázemí významné stabilní společnosti

  • k nadstandardní výplatě jsou i odměny z výsledků zakázek

  • firemní auto i k soukromým účelům

  • flexibilní pracovní doba

  • stravenky v hodnotě 100,- Kč

  • příspěvky na sport, kulturu aj.

  • nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sára Nechutová
ID: 3863909  Datum zveřejnění: 5.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.