Asistent/ka obchodního zástupce

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro stabilní společnost sídlící v okolí Krnova hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici asistent/ka obchodního zástupce.
Pokud jste komunikativní osoba s reprezentativním vystupováním a pro-zákaznickým přístupem, dejte nám o sobě vědět!
Co bude Vaší náplní práce?
  • administrativní podpora obchodního týmu
  • telefonická komunikace se zákazníky i dodavateli
  • tvorba objednávek, zadávání do systému a do výroby
  • fakturace

Profil kandidáta

Jaký by měl být Váš profil?
  • máte SŠ vzdělání
  • jste komunikativní, vstřícná, flexibilní a zodpovědná osoba
  • máte proaktivní přístup k práci
  • zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
  • zajímavou práci s možností dalšího rozvoje
  • práci v přátelském a pohodovém kolektivu
  • stravenky
  • 5 dnů volna navíc
  • Multisport karta
  • příspěvek na penzijní připojištění

Zaujala Vás pozice? Pošlete nám svůj životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
ID: 3864774  Datum zveřejnění: 6.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.