Technicko-obchodní zástupce s AJ - Morava / Slovensko

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pro německou nadnárodní obchodně-strojírenskou firmu hledáme nového Obchodně-technického zástupce, který zastřeší obchodní zastoupení na Slovensku a části Východní Moravy.

Máte zkušenosti na obdobné pozici?

Komunikativní AJ pro Vás není problém?

Pak hledáme právě Vás a těším se na Váš životopis v angličtině a češtině!
Vaším úkolem bude rozvíjet vztahy se stávajícími klienty a aktivně hledat a získávat nové zákazníky pro produktové portfolio firmy. Pohybovat se budete primárně ve firmách s výrobním či strojírenským zázemím, které výrobky firmy nepochybně znají. Pro klienty budete partnerem, jelikož bude nutné pochopit jejich výrobu a procesy a navrhnout nejlepší produkt k vyřešení jejich požadavků.

Profil kandidáta

Od obchodníka očekáváme dravost a výborné prezentační a komunikační dovednosti a podmínkou jsou zkušenosti na technicko-obchodní pozici (strojírenství) alespoň dva roky. Nezbytná je pak aktivní znalost AJ pro komunikaci s klienty i mateřskou firmou, které budete reportovat. Důležitá je pak i ochota cestovat a být na Slovensku tři dny v týdnu.

Nabízíme

Za svou práci dostanete poctivě zaplaceno - fixní mzda a kvartální bonusy závislé na obchodních výsledcích. K dispozici budete mít i služební auto pro soukromé účely, dovolenou navíc a plně hrazené vybavení home office. Dostanete i prostor k osobnímu a profesnímu rozvoji a možnosti ke kariérnímu růstu na pozici Area Managera nebo Key Accout Managera.

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Pak čekám na Váš životopis v angličtině a češtině!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3865142  Datum zveřejnění: 7.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.