Instalatér/Plynař/Topenář/Chlaďař

Plzeňský kraj, Česko

Popis pozice

Jsi instalatér, plynař, topenář nebo chlaďař? A nebo všechno dohromady? Pak hledáme právě tebe do malé, ryze české firmy v Domažlicích!
Nastoupíš rovnou do kmenu firmy

Budeš instalovat vodovodní, plynové, topné nebo kanalizační systémy

Budeš se ale věnovat i oprávám a správě těchto instalací

Budeš cestovat, společně s kolegy v rámci svěřeného regionu

Budeš pracovat venku a uvnitř

Profil kandidáta

Alespoň 5 let v oboru

V případě, že jsi plynař tak mít oprávnění TIČR

V případě, že jsi instalatér, tak mít potřebnou praxi

V případě, že jsi topenář, tak mít platné osvědčení o absolvování profesní kvalifikace

V případě, že jsi chlaďař, tak mít chlaďařské zkoušky

Pokud máš zkušenosti a oprávnění z vícero oborů, jedině dobře!

Nabízíme

Nástupní mzda od 28.000Kč

Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem

Smlouva rovnou na dobu neurčitou

Možnost firemní dopravy z blízkého okolí

Jisté místo ve stabilní, ryze české společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3865940  Datum zveřejnění: 7.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.