IT pracovník/nice technické podpory pro vlaky

Praha

Popis pozice

Máte zkušenosti z oblasti IT jako technik či pracovník helpdesku?
Baví Vás práce se síťovými technologiemi a chcete se jí věnovat naplno?
Pak je tato nabídka přímo pro Vás! Neváhejte se mě zeptat na bližší informace.
☑️ IT podpora pro technologie ve vlacích (bonding LTE routery, zákaznické wi-fi sítě)

☑️ Administrace a správa systémů pro management wifi přístupových bodů

☑️ Instalace, konfigurace a správa palubních IT systémů, LAN palubní sítě, IT technologií pro provoz zábavního portálu a android tabletů

☑️ Základní správa sítě a dalších síťových zařízení

☑️ Monitoring IT infrastruktury

Profil kandidáta

✅ Základní znalosti protokolu TCP/IP

✅ Praktické zkušenosti s údržbou menší LAN a wifi sítě

✅ Mechanická zručnost

✅ Dobré komunikační schopnosti

✅ Úspěšné ukončení SŠ vzdělání v oboru elektro nebo IT

Nabízíme

☑️ Příležitost k seberealizaci a získání nových zkušeností

☑️ Příležitost ovlivňovat chod IT oddělení svými nápady

☑️ Zajímavou práci v přátelském kolektivu

☑️ Výkon práce s nejnovějšími a nejmodernějšími technologiemi

☑️ Zaměstnanecké výhody (kafetérie, stravenky, dny volna navíc, firemní akce)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3869136  Datum zveřejnění: 12.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.