Quality and Regulatory Affairs Director

Praha

Popis pozice

Náš klient, zahraniční farmaceutická společnost se zastoupením ve více než 100 zemích po celém světě, hledá ředitele oblasti Quality and Regulatory Affairs pro Českou republiku.
Jako ředitel Quality and Regulatory Affairs budete zodpovědný/á za všechny aktivity v této oblasti v České republice (obchodní aktivity a distribuční sklady). Kromě toho budete (metodicky) řídit problematiku kvality a Regulatory Affairs v dalších pobaltských a východoevropských zemích, jako je Slovensko, Rumunsko, Bulharsko, Lotyšsko, Litva, Estonsko nebo Ukrajina. Součástí vaší práce bude také udržování a rozvoj standardů kvality technické podpory pro zdravotnické prostředky, které společnost rovněž dodává svým zákazníkům.

Profil kandidáta

Pro Váš úspěch ve výběrovém řízení na tuto pozici je zásadní splnění těchto klíčových požadavků:

• vysokoškolské vzdělání v oboru farmacie, medicíny, veterinární medicíny, chemie nebo biologie

• několikaletá praktická zkušenost na podobné pozici se zodpovědností týkající se udržování systému kvality založeného na GMP / GDP a ISO 9001 a Regulatory Affairs ve výrobní nebo obchodní firmě v oblasti farmacie, biochemie nebo medicínských zařízení

• Plynulá znalost anglického jazyka a češtiny nebo slovenštiny, občanství EU.

Nabízíme

Co nabízí náš klient?

  • Skvělou příležitost pro profesionály z oblasti managementu kvality v rámci farmaceutických společností a příbuzných oborů.

  • Profesní růst v rámci nadnárodní společnosti.

  • Mzdové podmínky odpovídající této pozici, kancelář v širším centru Prahy, standardní manažerské benefity.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Šindelář
+420739348798
ID: 3870589  Datum zveřejnění: 14.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.