Business development manager (sw řešení)

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost působící v oblasti SW řešení, hledáme motivované kandidáty/tky na pozici:

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER
• Rozvíjení dobrých obchodních vztahů se stávajícími klienty
• Vyhledávání nových obchodních příležitostí
• Spoluvytváření obchodní a marketingové strategie
• Reporting

Profil kandidáta

• SŠ/VŠ vzdělání
• Min. 3 roky obchodní praxe v oboru SW řešení
• Velmi dobré analytické a organizační schopnosti
• Pokročilá znalost angličtiny
• Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

• Zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
• Atraktivní finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností, schopností a dosahovaných výsledků
• Možnost seberealizace, uplatnění vlastních nápadů
• Pestrá škála firemních benefitů
• Nástup možný ihned
• HPP, lokalita - Praha

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Wojnarová
+420 731 637 828
ID: 3871349  Datum zveřejnění: 14.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.