Elektro inženýr v mezinárodní firmě

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Jste nadšenci do robotizace, automatizace, do elektra nové generace? Mám pro Vás velkou příležitost zapojit se do projektů a inovativního technického řešení pro celou řadu českých i zahraničních klientů!

Tři faktory, které musíte splňovat: VŠ elektro, komunikativní AJ a praxe alespoň 1-2 roky! Ráda se s Vámi pobavím o větších detailech.

Kromě zázemí silné společnosti Vás čeká celá řada benefitů, včetně neustálého vzdělávání, možnosti cestování a super teambuildingů ve fajn partě (a to 2x do roka).
  • Tvorba elektro dokumentace systému výroby a rozvodu elektrické energie VN/NN

  • Tvorba elektro dokumentace systému

  • Účast na přejímkách generátorů, VN rozvaděčů, transformátorů, měničů a motorů

  • Spolupráce při uvádění do provozu

  • Úzká spolupráce s výrobními jednotkami napříč Evropou

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru

  • Znalost anglického jazyka

  • Samostatnost, ochota příležitostně cestovat

  • Znalost prostředí CAD nebo ePlan výhodou

  • Zkušenost s rozvaděči VN nebo frekvenčními měniči výhodou

Nabízíme

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti

  • Otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů

  • Moderní a přátelské pracovní prostředí

  • Různorodou práci na zajímavých zahraničních projektech

  • Pružnou pracovní dobu včetně možnosti home office

  • Vzdělávací, rozvojové kurzy a jazykové kurzy

  • Aktivní využití anglického jazyka

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování formou stravenek

  • Notebook a mobilní telefon s možností soukromého využití

  • Bonusový systém nad rámec základní mzdy

  • Cafeterii

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
ID: 3871556  Datum zveřejnění: 15.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.