Senior Tester do mezinárodní společnosti!

Praha

Popis pozice

Pracujte ve vysoce kolaborativním prostředí, ve kterém vývojáři, testeři a obchodní partneři spolupracují jako tým a dodávají nejlepší možný software! Společnost si vytvořila vlastní Eco systém pro své klienty, který propojuje maloobchodníky s bankou a naopak. Nyní hledáme šikovného Testera, který bude mít na starosti testování platebních terminálů.
Vaší náplní práce bude:

  • Eskalování problémů, které rychle ovlivňují produktivitu a kvalitu

  • End2End proces

  • Využívat metodiku agilního vývoje a testování a podílet se na všech aspektech životního cyklu vývoje softwaru, včetně požadavků, plánování, návrhu, vývoje a testování všeho druhu

  • Vytváření jasné, stručné a kompletní dokumentace testování

  • Zajišťování, aby manuální a automatizované testy pokrývaly všechny vlastnosti produktu a získaly schválení od všech zúčastněných stran

  • Odstraňování problémů během testování a jejich následné ověřování

  • Podpora nových členů týmu

  • Komunikace se zákazníky

Profil kandidáta

  • Zkušenost s testovacími nástroji Zephyr, JIRA a Confluence

  • Předchozí zkušenost s vývojem softwaru

  • Zkušenost s automatickým testováním alespoň 2 roky

  • Znalost software QA metodologií, nástrojů a procesů

  • Zkušenosti s psaním jasných, stručných a komplexních testovacích plánů a testovacích případů

  • Dobrá znalost SQL a skriptování

  • Angličtina na úrovni komunikace v mezinárodním prostředí společnosti

Nabízíme

  • Možnost spolupráce na zahraničních projektech (případné zahraniční cesty např. do Chile)

  • Spolupráce na HPP nebo IČO

  • Stravenky 100 Kč

  • Příspěvek na dopravu MHD - roční lítačka

  • Penzijní připojištění

  • Mobilní telefon i pro soukromé použití

  • Notebook

  • Multisport karta

  • 5 týdnů dovolené

  • Lekce angličtiny na pracovišti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3873117  Datum zveřejnění: 18.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.