Technik podpory obchodu - projektant

Praha

Popis pozice

Úspěšná mezinárodní výrobní společnost, která působí v oblasti parních systémů, hledá do svého týmu novou kolegyni či nového kolegu na pozici Projektant/ka! Společnost nabízí propojení technické pozice a kontaktu se zákazníky na velmi zajímavých projektech.

  • Technické vyjasňování poptávek, návrhy řešení a zpracování nabídek

  • Zpracování nabídkové a realizační dokumentace – řešení pro úpravu parametrů páry a dalších průmyslových médií, vracení kondenzátu, rekuperace tepla atd.

  • Technické konzultace se zákazníky ohledně komponent pro parokondenzátní systémy (odvaděče kondenzátu, redukční a regulační ventily, průtokoměry apod.)

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání technického směru (ideálně strojní)

  • Praxe na pozici strojního projektanta min. 3 roky

  • Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD LT, 3D)

  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni

  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Spolupráci s top zákazníky především z potravinářského, farmaceutického, ale i chemického a petrochemického průmyslu

  • Motivující platové ohodnocení dle Vašich zkušeností, 13. plat

  • Týden placené dovolené navíc

  • Příspěvek na jazykové vzdělání

  • Multisport kartu

  • Stravenky, občerstvení na pracovišti

  • Školení a další vzdělávání

  • Firemní akce (teambuilding)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3873504  Datum zveřejnění: 18.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.