Pojď s námi sčítat! (Anketář)

Česká republika (Práce vyžaduje cestování)

Popis pozice

Chceš se zúčastnit celostátního průzkumu sčítání dopravy 2020? Možnost dlouhodobé brigády pro každého od 15ti let, kde si sám zvolíš kdy a kde budeš pracovat!
Tvoje pracovní náplň bude klikat do telefonu, jaká vozidla právě projela tebou sledovaným úsekem, po dobu 4 hodin.

Se vším ti pomohou naši operátoři, kteří ti poradí na tel. Lince: 226257582.

Nebo nám zašli email na adresu uvedenou v kontaktech, že máš zájem o brigádu a na oplátku od nás obdržíš odkaz na chytrou aplikaci, kde se vše dozvíš :).

Profil kandidáta

Co požadujeme:

• Zodpovědnost za práci a daný úsek.

• Vlastnit chytrý telefon (Android/IOS), kam lze stáhnout aplikaci ke sčítání .

• Věk 15+

Nabízíme

• Plat 125 Kč/hod.

• Vše vyřešíme online, nikam nemusíš chodit pro registraci. .

• Krátké směny cca 4hodiny odpoledne/dopoledne.

• Možnost volení směny a lokality.

• Účast na celostátním průzkumu pro ŘSD.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Vejvodová
ID: 3873748  Datum zveřejnění: 18.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.