Technik/čka laboratoře

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro nově vzniklou, moderní výrobní halu hledáme laboratorní techniky a techničky, kteří chtějí pracovat v Ag a být placení Au.

  • Odebírání vzorků bude tvým denním chlebem

  • Budeš provádět všechny laboratorní testy a vést o nich veškerou dokumentaci

  • Na starost budeš mít přípravu potřebných záznamů a zpráv spojených s výrobou

  • Když najdeš jakýkoli negativní nález, ihned ho musíš ohlásit

  • Budeš mít na starost kalibraci stroje zpracovávající vodu z výrobní linky

Profil kandidáta

  • Potřebuješ středoškolské vzdělání chemického zaměření nebo zkušenosti s prací v jakékoli laboratoři

  • Musí na tebe být 100% spolehnutí

  • Potřebuješ umět s PC a MS Office – psaní emailů, vyplňovaní jednoduchých tabulek, editace jednoduchých textů

  • Je potřeba umět plynule česky

Nabízíme

  • Základní mzda 25.000Kč

  • Příplatky za práci v noci (20 %), ve svátek (100 %) a o víkendu (25 %) – s příplatky si průměrně vyděláš

  • 31.000 – 33.000Kč

  • Pravidelné odměny 4x do roka

  • 13.mzda

  • Důkladné zaškolení plně hrazené zaměstnavatelem

  • Stravenky

  • Příspěvek na dopravu

  • Týden dovolené navíc

  • Pravidelné akce pro zaměstnance a jejich rodiny

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3874135  Datum zveřejnění: 19.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.