Strojní zámečník

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme vhodné kandidáty, kteří mají zkušenosti na pozici STROJNÍHO ZÁMEČNÍKA. Přidejte se k týmu, který táhne za jeden provaz. Férovost, poctivost, výkon a bezpečí.

  • podílet se na opravách výrobních zařízení hydraulických a mechanických částí strojů
  • provádět opravy a rekonstrukce zařízení za účelem náhrady náhradních dílů
  • provádět zkoušky funkčností opravených strojů a zařízení, a uvádění je do provozu

Profil kandidáta

  • vyučen jako strojní zámečník nebo v příbuzném strojírenském oboru
  • praxe v oboru
  • ochota pracovat ve čtyřsměnném provozu
  • znalost technické dokumentace
  • manuální zručnost
  • odpovědnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme

  • práci ve stabilní společnosti
  • jistou fixní mzdu + variabilní mzdu
  • závodní stravování s bohatou nabídkou jídel
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • další zajímavé benefity – např. odměna při životním jubileu, možnost účasti na firemním plese, možnost výběru rekondičního ozdravného pobytu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3874136  Datum zveřejnění: 19.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.