Business Analytik - PM

Praha

Popis pozice

Málokdo z nás si dovede představit začátek dne bez šálku kvalitní kávy nebo čaje. Někteří z nás však mohou ráno překročit práh svého pracovního působiště a na několik hodin se ocitnout přímo v kávovém světě a užívat si lahodných doušků tohoto nápoje neomezeně! :-) Přední světová společnost zaměřená výhradně na kávové produkty právě hledá do svého pražského týmu Junior Business Analytika se zaměřením na Project Management. Pro společnost pracuje více než 12 000 odborníků, aby dodávali jejich značky zákazníkům ve více než 80 zemích po celém světě.

Tato pozice je přímo šitá na míru analyticky orientovaným lidem, kteří se již setkali s prací s daty a baví je zároveň projektově orientované role. Bez solidního technického backgroundu se ale nelze úplně obejít, a to ve smyslu z předchozí zkušenosti a práce s aplikacemi a jejich podporu (běžně používané jako SAP, ServiceNow, SharePoint, SQL, MS Office). Pokud i vy jste kávový nadšenec, ale především člověk orientovaný na business se zájmem o IT technologie, čtěte dál!

  • Denní komunikace a spolupráce s IT a Sales Marketingem

  • Řízení menších projektů v Čechách, Slovensku a Maďarsku

  • Účast na telekonferencích a aktivní zapojování se a řešení problematiky daného tématu

  • Prezentace dané problematiky globálnímu vedení z pohledu IT a businessu

  • Cca 1x za měsíc cestování na Slovensko nebo do Maďarska

Profil kandidáta

  • Přehled a zájem v IT technologiích a trendech

  • Analytické a logické myšlení, práce s daty (analýza, kontingenční tabulky, …)

  • Předchozí práce s aplikacemi a jejich podpora – SAP, ServiceNow, SharePoint, SQL, MS Office…

  • AJ slovem i písmem (C1) z důvodu denní komunikace se zahraničními týmy/centrálou

  • Drive – tah na branku, smysl pro detail

  • Zdravě sebevědomý, cílevědomý a zodpovědný člověk

  • Dobré organizační schopnosti, komunikativnost

  • Být zákaznicky orientovaný/á

  • Řidičský průkaz sk. B

Výhodou pro Vás bude:

  • Praxe na obdobné pozici v IT alespoň 1 rok

  • Předchozí zkušenost s FMCG

  • Certifikát ITIL

  • Zkušenost s IT projekty nebo alespoň zájem o IT projekty a PM

Nabízíme

  • Smlouva na HPP, doba neurčitá

  • 5 týdnů dovolené za kalendářní rok

  • Stravenky v hodnotě 110 Kč (příspěvek zaměstnavatele ve výši 87 Kč)

  • 3 sick days ročně

  • 15 dní home office v průběhu kalendářního roku

  • Body do cafeterie ve výši 10.500 Kč ročně

  • Mobilní telefon pro pracovní i osobní účely

  • Možnost nákupu produktů za zvýhodněnou cenu

  • Příspěvek na penzijní připojištění ve stejné výši jako spořená částka zaměstnance, maximálně však 3 % základní mzdy

  • Nárok na 2 dny volna na dítě v průběhu kalendářního roku pro zaměstnance, kteří pečují o dítě do 15let

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3875166  Datum zveřejnění: 20.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.