Projektant/Architekt

Praha

Popis pozice

Máte vášeň pro architekturu a v CADu jste jako doma? Neváhejte a získejte možnost rozšířit tým projektantů v moderní dynamické společnosti! Architektonický a projekční ateliér v centru Prahy nyní hledá novou kolegyni či nového kolegu se zaměřením na projektování pozemních staveb. Skvělá příležitost i pro méně zkušené kandidáty!
  • Náplní Vaší práce bude především zpracování všech stupňů projektové dokumentace

  • Samozřejmostí je také koordinace svěřených projektů a komunikace s partnery

  • Počítá se i s Vaší účastí při jednání s investory a úřady

Profil kandidáta

  • Vzdělání se zaměřením na pozemní stavby

  • Výborná znalost práce v programu CAD (zkušenost s 3D výhodou)

  • Praxe v oboru (velkou výhodou, ale nebráníme se ani absolventům)

  • ŘP sk. B

  • Pečlivost, spolehlivost, chuť učit se novým věcem

Nabízíme

  • Spolupráci na architektonicky zajímavých projektech

  • Odborný růst, prostor k osobnímu rozvoji

  • Pružnou pracovní dobu

  • Příjemné prostředí přímo v centru Prahy

  • Odpovídající finanční ohodnocení

  • Firemní benefity dle dohody

  • Možnost spolupráce na HPP/IČO

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3875804  Datum zveřejnění: 21.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.