Senior Software Developer

Popis pozice

Umíte programovat v C# a hledáte smysluplnou práci s dopadem v oblasti životního prostředí? Preferujete menší mezinárodní společnost, kde nebudete jeden z mnoha?

Společnost, která se zabývá vodním hospodářstvím hledá:

Senior software developer
V týmu nás je celkem 20 vývojářů, architektů a specialistů, z toho část sedí v Dánsku a Německu. V Praze máme tým 7členný. Pojí nás zájem o vodní hospodářství. Jsme zvyklí hledat nové možnosti a alternativy tam, kde se zajeté postupy neosvědčily. Nový kolega se s námi bude podílet na budování naší cloudové infrastruktury, online služeb a aplikací.

S jakými technologiemi pracujeme?

  • Backend píšeme v C#, .NET Core, ASP.NET

  • Frontend je primárně v React s TypeScript

  • Pro Issue tracking a bug reporting, verzování kódu (Git), continuous delivery používáme Azure DevOps

  • Řešení nasazujeme primárně do prostředí Microsoft Azure

Profil kandidáta

Jaké znalosti a zkušenost jsou potřeba?

  • Dobrá znalost C# je nutností

  • Žádoucí jsou zkušenosti s vývojem v cloudovém prostředí, např:

    • Azure SQL Server

    • Azure Blob Storage

    • Azure Service Bus

    • Kubernetes

    • Azure Cosmos DB

  • Výhodou jsou zkušenosti s vývojem UI v React a TypeScript, nebo povědomí o Fortran, Pascal a Python

  • Angličtina na pokročilé úrovní (B2) ke komunikaci s kolegy z centrály v Dánsku a pobočkou v Německu

Nabízíme

Co vám nabízíme?

  • Smysluplnou práci

  • Benefity (příspěvek na sport, dovolenou, kurzy, stravování, penzijko a další )

  • Práci s novými technologiemi

  • Menší kolektiv a osobní přístup

  • 5 týdnů dovolené

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Radka Čornejová
ID: 3876337  Datum zveřejnění: 21.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.