Práce od podlahy - staňte se podlahářem!

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro ryze českou firmu, která se specializuje na realizaci průmyslových podlah hledáme manuálně zručné pracovníky, kteří se rádi naučí něco nového.

Nabídka je stále aktuální – i my se bojíme, ale víme, že i v této době lidé potřebují práci. Jde nám i o Vaše bezpečí.

  • Nastoupíš rovnou do kmenu firmy

  • Budeš lít průmyslovou podlahu

  • V zázemí firmy budeš připravovat materiál na danou zakázku

  • V rámci zakázek budeš cestovat s partou v dojezdové vzdálenosti od firmy

  • V případě, že bude zakázka dál od Plzně je firmou zařízený hotel

Profil kandidáta

  • Jsi manuálně zručný a nebojíš se pracovat

  • Pokud máš zkušenosti s podkládáním průmyslových podlah, jedině dobře

  • Jsi stabilní člověk a je na tebe spolehnutí

Nabízíme

  • Mzda 120 - 200Kč/hod dle zkušeností

  • Stravenky

  • Příspěvěk na důchodové pojištění 1000Kč za měsíc

  • Vánoční odměny

  • Příspěvěk za řízení služebního automobilu 1000Kč za měsíc

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3877019  Datum zveřejnění: 23.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.