Project manager – developerské projekty

Praha

Popis pozice

Naším klientem je ceněná developerská společnost s vlastním portfoliem moderních bytů a domů v okolí Prahy. Díky kvalitě zpracování, společenské odpovědnosti a individuálnímu přístupu ke klientům si již vysloužila svoje místo na trhu a nadále investuje do rozsáhlého plánu dalšího rozvoje.

Pokud máte zkušenost s vedením stavebních projektů od A do Z, využijte příležitost pracovat v rychle se rozvíjející developerské společnosti!

  • Řízení svěřeného projektu v souladu s rozdělením činností

  • Spolupráce při tvorbě zadání pro architekty/projektanty

  • Tvorba, sledování a reporting HMG projektu po celou dobu jeho průběhu

  • Vyjednávání a komunikace se všemi účastníky projektu

  • Spolupráce při tvorbě marketingového plánu

  • Spolupráce při vyhodnocení projektu, zpracování závěrečné zprávy

Profil kandidáta

  • Vzdělání stavebního zaměření

  • 3-5 let prokazatelné praxe ve vedení stavebních projektů (stavby vedené od začátku do konce), s tím související povědomí o procesu tendrování, tvorbě a uzavírání smluv, ale i zkušenost s obchodem, financemi a marketingem

  • ŘP sk. B

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Práci na exkluzivních projektech

  • Atraktivní finanční ohodnocení při spolupráci na IČO

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Nástup možný ihned

  • Zdarma kávu a občerstvení na pracovišti

  • Přátelský tým a práci v krásném moderním prostředí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3878049  Datum zveřejnění: 24.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.