Elektrikář Praha 9

Praha

Popis pozice

Hledáte práci elektrikáře na jednu směnu a lokalita Praha 9 Vám vyhovuje? Jste-li vyučeni v oboru elektro a máte praxi? Dejte nám o sobě vědět. Nabízíme zajímavou práci na dobu neurčitou, kde uplatníte své zkušenosti a k tomu spoustu benefitů. Těšíme se na Vaše reakce.

  • zajištění oprav a údržby elektrických zařízení v celém areálu závodu v Praze
  • školení pracovníků výroby z vyhl. 50 §4
  • příprava odečtu elektroměrů jako podkladu pro fakturaci
  • oprava a údržba HW IT – oprava výměna komponent inlabel stanic (čtečky), přeložky a opravy datových rozvodů
  • opravy a údržba kamerového systému
  • obsluha trafostanice
  • opravy a údržba výměníkových a VZT stanic závodu, údržba a seřizování regulátorů výměníků, servopohonů, bezpečnostních ventilů, opravy a seřizování řídících mikroprocesorových systémů
  • držení pohotovosti mimo pracovní dobu 2 týdny v měsíci

Profil kandidáta

  • vyučení v oboru elektro podmínkou (zaměření na stroje a zařízení)
  • praxe v oboru podmínkou
  • platná vyhláška č. 50/1978 Sb. - §6 a vyšší
  • znalost předpisů pro připojování a provozování elektro zařízení z hlediska technických podmínek a bezpečnosti osob
  • jeřábnický a vazačský kurz výhodou
  • zručnost, pracovitost, spolehlivost, samostatnost
  • práce s PC (MS Office, Outlook)
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • zajímavou práci na HPP na dobu neurčitou v kmenovém stavu společnosti v lokalitě Praha 9 (výborná dopravní dostupnost)
  • práci na jednu směnu se zkrácenou pracovní dobou 37,5 hod/týden
  • 25 dní dovolené za rok
  • další 4 dny pracovního volna s náhradou mzdy pro případ zdravotních obtíží a jiných osobních důvodů
  • 13. mzda
  • čtvrtletní prémie
  • cenově zvýhodněné závodní stravování
  • příspěvek na kulturu a sport formou Flexi Pass card
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření
  • příspěvek na soukromé životní pojištění
  • nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis na [email protected] Děkuji.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 3880278  Datum zveřejnění: 27.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.