Hledá se Automatizovaný Tester!

Praha

Popis pozice

Připojte se do týmu technických lidí mezinárodní společnosti, jenž vyvíjí vlastní enterprise platformy pro datovou integraci. Získáte možnost pracovat na velkých zakázkách pro světové banky, velké konzultační firmy, ale i startupy.
Do týmu Testerů hledáme kolegu, který bude mít na starosti:

  • vyvíjení, udržování a provádění automatizovaných testů
  • spolupráci s programátory,
  • analyzování výsledků,
  • udržování testovací infrastrukury

Profil kandidáta

  • požadujeme zkušenost s automatizovaným testováním alespoň 2 roky
  • znalost Linuxu, shell scripting
  • znalost SQL
  • Angličtina B2

K práci budete používat:
Java, Groovy, Jenkins, Jira, Git, Gradle, Selenium, RCPTT, XenServer, Docker

Nabízíme

  • různorodou práci ve společnosti 70 lidí s přátelskou atmosférou, kde Vás nebudeme nutit nosit dress code
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • home office
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days ročně
  • firemní akce
  • každoročně pořádáme hackatony

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3881028  Datum zveřejnění: 28.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.