Přípravář / Rozpočtář TZB – Šance i pro absolventy

Southern Moravia Region

Popis pozice

Máte zkušenosti v oboru TZB (technická zařízení budov) a baví Vás příprava a rozpočtování projektů? Orientujete se v projektové dokumentaci staveb a ovládáte programy AutoCAD nebo BuildPower? Chcete pracovat ve společnosti s rodinnou atmosférou a podílet se na zajímavých zakázkách? Tak nám o sobě dejte vědět.
Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Zpracovávat technické a cenové části nabídek v TZB

  • Zajišťovat poptávky u dodavatelů a vybírat subdodavatele

  • Zpracovávat rozpočty a vytvářet harmonogram prací

Profil kandidáta

Jak si Vás představujeme?

  • Máte vystudovanou SŠ nebo VŠ technického směru – DÁME ŠANCI I ABSOLVENTŮM

  • Máte zkušenosti v oboru TZB a orientujete se v projektové dokumentaci staveb

  • Umíte dělat rozpočty

  • Znáte programy jako AutoCAD nebo BuildPower

  • Jste samostatný/á a je na Vás spoleh

Nabízíme

Co Vám nabízíme?

  • Práci na zajímavých projektech ve firmě s rodinnou atmosférou

  • Dobrou mzdu podle Vašich zkušeností

  • Další odměny z jednotlivých zakázek

  • Možnost kariérního růstu a zaškolení

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Věrnostní odměny

  • Stravenky 100 Kč

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sára Nechutová
ID: 3881041  Datum zveřejnění: 28.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.