Skvělá práce v Praze s ubytováním - specialista kontaktního centra!

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme posily do týmu obchodníků největšího alternativního dodavatele energií. Jsme připraveni vytvořit Vám podmínky. Ubytování je pro každého samozřejmě zajištěno. U nás stačí pracovat třeba od pondělí do čtvrtka a díky tomu můžete být se svoji rodinou tři dny v týdnu, přestože pracujete na druhé straně republiky.
Energetika je velmi rostoucí a žádanou oblastí. Vaším úkolem bude telefonická podpora naší společnosti, poradenství a prodej, každodenní kontakt se zákazníkem a vypracování vhodné nabídky.

Profil kandidáta

Nemáte žádné zkušenosti? Nevadí! Pokud jste komunikativní, máte výbornou češtinu, nebo slovenštinu a telefon na uchu vám nevadí, tak jste náš člověk.

Nabízíme

A co u nás získáte?

U nás máte pracovní dobu pouze 37,5 hodiny

Jídlo a pití v zaměstnání zcela zdarma, za obědy a stravenky nic nedoplácíte

Super mzda 230 Kč/hod vč. příplatků

Provize z prodeje

5 týdnů dovolené

A to nejdůležitější je ubytování, které vám zajistíme a budete bydlet hned kousek od kanceláře!

Tak neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes!

Těšíme se na spolupráci!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3881606  Datum zveřejnění: 28.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.