Strategický nákupčí

Olomoucký kraj

Popis pozice

Máte praxi v oblasti strategického nákupu a chcete být přímou součástí týmu, který se podílí na tvorbě nákupních strategií pro celou společnost?

Využijte příležitost změny k lepšímu a pošlete mi Váš životopis v češtině a angličtině nebo mi rovnou zavolejte.
Jako Strategický nákupčí budete nejenom nakupovat strategické komodity, ale budete i trochu obchodník a ekonom, který hledá cesty, které jsou efektivní ale zároveň ekonomicky výhodné pro společnost. Důležitou náplní Vaší práce bude zajištění výběru nových dodavatelů podle zadaných specifik, vyjednání optimálních podmínek, zajišťování smluvních vztahů, ale také příprava a realizace výběrových řízeních. Budete hodnotit dodavatele a tvořit finanční strategie nákupních komodit.

Profil kandidáta

+ SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru

+ Prokazatelná praxe v nákupu technických komponentů

+ Zkušenost s vyhledáváním a výběrem nových dodavatelů

+ Zkušenost s vyjednáváním s dodavateli, vedením obchodních jednání

+ Řidičšký průkaz skupiny B

+ Znalost AJ komunikativní úrovni

Nabízíme

+ Týden dovolené navíc

+ Práce na plný úvazek

+ Příspěvek na dopravu

+ Přátelský kolektiv

+ Odborné a jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem

+ Pružnou pracovní dobu s pevným jádrem od 8:00 do 14:00

+ Práci ve stabilní nadnárodní společnosti, která roste

+ Příspěvek na penzijní připojištění 6000 Kč/rok

+ Akce pro zaměstnance

+ Závodní jídelnu/stravenky, provoz kantýny

+ Dárkové šeky (pracovní/životní jubilea, narození dítěte, svatba..)

+ Flexi Passy

Zajímá Vás více? Tak mi napište nebo rovnou zavolejte a využijte tímto příležitost změny k lepšímu.

Životopisy zasílejte v českém a anglickém jazyce.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3884593  Datum zveřejnění: 4.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.