Recruiter - specialista náboru Liberec

Liberecký kraj

Popis pozice

Jsme společnost ManpowerGroup, firma s předním postavením na českém i světovém trhu v poskytování personálních služeb.

Aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho týmu v Liberci. Vaším úkolem bude propojovat kandidáty se zajímavými pracovními pozicemi v Liberci a okolí.
Každý den se budete věnovat náboru zaměstnanců pro naše klienty. Čeká Vás aktivní vyhledávání kandidátů a jejich oslovování s různými pracovními pozicemi v Liberci a okolí. Nejčastěji budete kandidáty vyhledávat v naší interní databázi a na sociálních sítích jako je LinkedIn a Facebook.

Po pohovoru budete doporučovat ty nejvhodnější kandidáty našim klientům. Samozřejmostí je komunikace - telefonická i osobní (v ČJ a AJ).

Profil kandidáta

Koho hledáme:

  • nového kolegu/kolegyni, který se v cítí v komunikaci jako ryba ve vodě
  • aktivního a motivovaného člověka zaměřeného na výkon, pro kterého je nábor zaměstnanců výzvou. Žádná překážka vás neodradí a vytrvalost je vaší silnou stránkou.
  • znalost AJ – neodradí vás životopis zaslaný v angličtině

Nabízíme

  • ve vaší práci vás podpoříme – je pro vás připraven propracovaný systém zaškolení

  • čeká vás mzda s motivační bonusovou složkou

  • ideální startovní pracovní příležitost v HR - získáte zkušenosti v oblasti náboru

  • flexibilita – nabízíme možnost pracovat na plný, nebo zkrácený úvazek, 2 x měsíčně můžete pracovat z domova, také máme flexibilní pracovní dobu

  • řada dalších benefitů – týden dovolené navíc, 2 sick days, kurzy angličtiny v rámci pracovní doby, stravenky, body do cafeterie, notebook a mobil i pro soukromé účely

  • příležitosti k rozvoji: nehodíme vás do vody. Čeká vás propracovaný systém zaškolení, mentoring a zkušená Team Leaderka Lucka, která vám pomůže s adaptací

  • nástup je možný ihned.

    V případě zájmu zašlete svoje CV, nebo odkaz na svůj profil na LinkedIn. Těšíme se na vás!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3887510  Datum zveřejnění: 7.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.