Zavolejte někdo instalatéra!

Plzeňský kraj, Česko

Popis pozice

Do české,rodinné firmy v Domažlicích hledáme instalatéra, který nechce, aby mu hořela koudel u kohoutu!

Nabídka je stále aktuální – i my se bojíme, ale víme, že i v této době lidé potřebují práci. Jde nám i o Vaše bezpečí.

  • Nastoupíš rovnou do kmenu firmy

  • Budeš instalovat vodovodní, plynové, topné nebo kanalizační systémy

  • Budeš jezdit opravovat a vylepšovat stávající instalace

  • Budeš cestovat, společně s kolegy v rámci svěřeného regionu

  • Budeš pracovat venku a uvnitř

Profil kandidáta

  • Zkušenosti v řemeslu instalatérství, plynařině, chlaďařině nebo topenářství

  • Pokud máš pro dané řemeslo oprávnění, jedině dobře

  • Musí na tebe být spoleh

Nabízíme

  • Nástupní mzda 28.000 - 30.000Kč

  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem

  • Smlouva rovnou na dobu neurčitou

  • Možnost firemní dopravy z blízkého okolí

  • Jisté místo ve stabilní, ryze české společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3887713  Datum zveřejnění: 8.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.