Business Development Manager

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledá se obchodní manažer, která se pohybuje v technickém obchhodě min. 7 let a baví jej průmyslové technologie. Pokud hovoříte plynně anglicky, pošlete své CV a možná právě Vy se stanete obchodní posilou významného českého i světového výrobce, jehož klienti jsou převážně automobilový a letecký průmysl. Čeká na Vás atraktivní mzda a provize z uzavřeného obchodu. :-)

  • Aktivní rozšiřivání portfólia zákazníků

  • Plnit KPI´s

  • Účastnit se návrhu technického řešení a realizace pro klienta (s týmem techniků)

  • Návrhy, jak bude vypadat robotická linka s laserem nebo pro obrábění kovu nebo plastu

  • Schopnost řešit problémy a navrhovat řešení

  • Komunikovat s klienty

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s průmyslovou automatizací, robotizací, zkušenosti s plasty nebo kovoobráběním

  • Praxe z některých následujících oborů: automotive, plasty, battery nebo elektro

  • Výborné komunikační schopnosti a dovednosti

  • Komunikativní AJ (úroveň B2, C1)

  • Reporting

  • Proaktivní přístup

  • Motivace učit se novým věcem

  • Extrovertní povaha

  • Region Ostravsko a Morava

Nabízíme

  • Atrkativní mzda + provize

  • Pracovní nástroje: telefon, notebook a služební vůz

  • Home office (jednou za 14 dnů meeting v sídle firmy v Praze)

  • Práce pro perspektivní firmu, která má své místo na trhu

  • Dynamická společnost s příjemným kolektivem profesionálů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
ID: 3888924  Datum zveřejnění: 10.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.