Obchodní zástupce pro region Moravy a Slezska

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Klient, leader na trhu v oblasti zdvihací techniky, hledá nového kolegu/kolegyni na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE. Kromě adekvátní mzdy vzhledem k praxi na Vás čeká provizní systém, auto k soukromým účelům a celá řada benefitů. Pokud hovoříte anglicky, ráda se s Vámi uvidím na pohovoru.

  • Aktivní vyhledávání a akvizice nových zákazníků

  • Uzavírání servisních smluv se stávajícími klienty společnosti

  • Aktualizace starších servisních smluv (navýšení rozsahu, aktualizace cen – ročně)

  • Zpracování a prezentace nabídek servisních činností (dle ceníku, sazeb)

  • Samostatné vedení obchodních případů (poptávka, nabídka, smlouva, zavedení do systému)

  • Aktivní podpora rozvoje servisních činností (nabízení produktů v rámci servisních smluv; školení)

  • Práce v CRM a pravidelné reportování vedení servisní organizace

  • Region svěřený do kompetence - kraje Jihomoravský, Zlínský, Olomoucký, Moravskoslezský, Vysočina

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ

  • Minimálně 3 roky zkušeností na obchodní pozici (osobní styk se zákazníky, B2B)

  • Komunikativní osobnost, obchodní myšlení, prodejní a argumentační dovednosti

  • Ochota učit se

  • Samostatnost, organizační schopnosti

  • Angličtina B1- B2

  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • perspektivní práci u zahraniční firmy

  • 5 týdnů dovolené

  • vybavení pro práci – auto pro služební i soukromé účely, notebook, telefon

  • stravenka (90Kč) a penzijní připojištění

  • provize z prodeje (v průměru ročně 100 000Kč)

  • pružnou pracovní dobu

  • podnikové jazykové kurzy

  • odměny při pracovních a životních výročích

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
ID: 3889520  Datum zveřejnění: 10.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.