Projektový inženýr v mezinárodní firmě

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Chcete být u zrodu vývoje nových produktů u světové společnosti?

Pokud Vás baví projektový management, máte praktické zkušenosti a zvládáte komunikovat technickou AJ, ráda se s Vámi uvidím na pohovoru.

Jako PROJEKTOVÝ INŽENÝR se zapojujete týmu, který se stará o vývoj nových produktů komplexně - od designu až po finální produkt.

Společnost nabízí atraktivní mzdu, příjemné pracovní zázemí a fajn kolektiv.

  • Přemýšlet inovativně a posouvat dále vývoj produktů společnosti

  • Vyznat se v potřebách zákazníka a jít těmto potřebám novými produkty naproti

  • Stanovit plán projektu – jednotlivé cíle, harmonogram, úkoly, budget, organizace v týmu…

  • Nalézat technická řešení, navrhovat inovativní design

  • Reporting

  • Práce v mezinárodním týmu

  • Komunikace napříč odděleními firmy

Profil kandidáta

  • VŠ technického zaměření

  • Zkušenost s projektovým managementem

  • Zkušenost s vývojem technických produktů a mechanickým (chemickým) inženýrstvím

  • Výborná znalost AJ – písmem i slovem

  • Ochota cestovat

Nabízíme

  • Adekvátní mzda

  • Stravenky

  • Flexibilní pracovní doba

  • Pracovní nástroje: PC, telefon

  • Přátelský tým, teambuilding akce

  • Možnost cestovat

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
ID: 3889874  Datum zveřejnění: 11.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.