Výrobní ředitel ve slévárenství!

Popis pozice

Pro našeho klienta, nadnárodní slévárenský koncern na Olomoucku, hledáme nového kolegu či kolegyni, který/á si na pozici Výrobního ředitele převezme vedení výroby a technologie v moderním slévárenském provozu.

Máte zkušenosti s vedením slévárenské výroby?

Komunikativní angličtina není problém?

Pak hledáme právě Vás a těším se na Váš životopis v češtině a angličtině.
Jako výrobní ředitel budete zodpovídat za kompletní vedení slévárenského provozu (cca 100 zaměstnanců ve výrobě, technologii a na údržbě). Hledáme manažera, který má zkušenosti s vedením slévárenského provozu a který je otevřený novým nápadům a inovacím. Vaše práce Vás musí bavit a nesmí Vám chybět chuť se dále vzdělávat a zlepšovat.

Profil kandidáta

Od nového výrobního ředitele očekáváme alespoň strojírenské SŠ vzdělání (VŠ vzdělání v oblasti metalurgie výhodou) a podmínkou jsou předchozí zkušenosti na vedoucí pozici v sektoru metalurgie. Nezbytná je pak i znalost AJ na komunikativní úrovni.

Nabízíme

Za svou práci dostanete poctivě zaplaceno a těšit se můžete i na roční odměny a bonusy. Velkým benefitem je i služební auto pro soukromé účely (neplatíte soukromé kilometry), možnost poskytnutí firemního bytu (v případě že nedává denní dojíždění smysl) a v případě zájmu (a uspokojivých výsledků) posun na pozici jednatele společnosti v horizontu dvou let.Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis a češtině a angličtině!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

ID: 3890879  Datum zveřejnění: 12.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.