Operátor kovovýroby

Karlovarský kraj

Popis pozice

Výrobní závod Nexans Power Accessories Czech Republic, jehož hlavní náplní je výroba a prodej kabelových armatur, výroba a prodej kabelových souborů NN i VN, dalšího kabelového příslušenství, elektroinstalačního materiálu a pomůcek pro práci v elektrotechnice, a který působí na českém trhu od roku 1993, hledá nové pracovníky na pozici Operátor výroby.

  • provádění montážních prací dle výrobních zakázek

  • kompletace a balení zakázek (práce se skenerem)

  • kontrola výrobních zakázek v souladu s pracovním postupem a směrnicemi kvality

  • obsluha strojů v kovovýrobě

Profil kandidáta

  • ochotu pracovat ve směnném provozu

  • spolehlivost a pečlivost

  • manuální zručnost

  • základní znalost práce s PC

  • výuční list v technickém oboru výhodou

  • zkušenost s prací s ručním paletovacím vozíkem nebo vysokozdvižným vozíkem výhodou

Nabízíme

  • práci ve stabilním nadnárodním prostředí

  • dovolená 20 + 4 dny navíc

  • stravenky ve výši 90 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem

  • místo pracoviště Kynšperk, v průběhu roku přesun do nově postavené výrobní haly v Chebu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3892554  Datum zveřejnění: 14.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.