Přijímáme nováčky do svých týmů (Telefonní operátor/ka)

Praha, Česko

Popis pozice

Chceš pracovat v příjemných a moderních kancelářích v Praze, nadprůměrně si vydělávat a plánovat směny podle svého? Pracovat pro jednoho z nejlépe hodnocených zaměstnavatelů? Pak je tato pracovní nabídka přímo pro Tebe!
Právě teď hledáme do týmu kolegy a kolegyně na pozici Specialista prodeje v oblasti energetiky. Tvým úkolem je každodenní telefonická podpora naší společnosti. Vytváření vhodných nabídek, poradenství a prodej našich produktů nebo sjednávání schůzek s našimi energetickými poradci.

Vítáme studenty, absolventy bez praxe, důchodce i maminky a tatínky na mateřské.

Profil kandidáta

Co od Tebe očekáváme:

*skvělé komunikační a prodejní dovednosti

*češtinu nebo slovenštinu na úrovni "rodilý mluvčí"

*uživatelskou znalost na PC

Nabízíme

Co u nás získáš:

* nástupní mzdu ve výši 210,- Kč/hod (tzn. 33 000,- Kč za měsíc)

* NEOMEZENÉ bonusy za prodej - většina z nás dosahuje na dalších 15.000,- Kč

* FIREMNÍ KURZY ANGLIČTINY s rodilým mluvčím, plně hrazené zaměstnavatelem

* každý den OBĚD zdarma v našem bistru

* ZDARMA káva, horká čokoláda, sodovka, voda

* díky vlastnímu plánování směn (Po-Čt 8:30-19:30, Pá 8:30-17:00, So 10-17hod) získáte i spoustu času na své koníčky a rodinu

* hlavní pracovní poměr (35 či 30 hodin/týden) nebo dlouhodobou brigádu (DPČ)

* volné svátky

* odpočinek je pro nás důležitý, proto Ti dáme týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů placeného volna)

* zaměstnanecký tarif na elektřinu a plyn (až 4 domácností)

* očkování proti chřipce 1 krát ročně ZDARMA

* stolní fotbálek pro odreagování

* zcela bezbariérové pracoviště, přímo na metru B Kolbenova

Teď už nám stačí zaslat aktuální životopis na: [email protected] nebo kliknout na tlačítko níže a my Tě budeme co nejdříve kontaktovat.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3892556  Datum zveřejnění: 14.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.