Údržbář strojů - s elektrem!

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Hledáme šikovného údržbáře strojů pro dřevozpracující průmysl! Takového, který bude v úzkém kontaktu s obsluhou strojů či mistry, bude řešit jejich požadavky na opravy a nápravy strojů, vyzná se v technické dokumentaci a je manuálně zručný... a pokud bude mít elektrovyhlášku 50, budet to velkou výhodou!!! A pokud ne, nevadí, uvítáme i mechanika, technika, strojního zámečníka...

Náplní práce je:

  • údržba a seřizování dřevozpracujících linek

  • zajištění servisu

  • provádění oprav

  • regulace počtu poruch

Profil kandidáta

  • SOU/SŠ technického zaměření

  • orientace v technické dokumentaci

  • manuální zručnost

  • elektrovyhláška 50/78Sb. velkou výhodou!

  • praxe na obdobné pozici

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • stravenky

  • výhodné mobilní tarify

  • stabilitu a zázemí velké společnosti vč. řady dalších benefitů

Zaujala Vás tato nabídka? Pak mi zašlete Váš životopis a já se Vám ozvu s dalšími informacemi.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3893085  Datum zveřejnění: 16.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.