Projektant TZB

Praha

Popis pozice

Je Vaší specializací technické zařízení budov a v AutoCADu jste jako doma? Neváhejte a získejte možnost rozšířit tým projektantů v moderní dynamické společnosti! Architektonický a projekční ateliér v centru Prahy nyní hledá nového spolupracovníka na pozici Projektant technického zařízení budov.
  • zpracování všech stupňů projektové dokumentace
  • aktivní komunikace s partnery a technická podpora projektů
  • koordinace projektů
  • účast při jednání s investory a orgány státní správy

Profil kandidáta

  • vzdělání se zaměřením na pozemní stavby
  • znalost práce v programu CAD, zkušenost s prostředím Revit výhodou
  • znalost problematiky TZB
  • spolehlivost, chuť učit se novým věcem
  • adekvátní grafický projev, pečlivost

Nabízíme

  • spolupráci na zajímavých projektech
  • odborný růst orientovaný na moderní technologii, zaškolení
  • prostor k osobnímu rozvoji a seberealizaci
  • pružnou pracovní dobu
  • příjemné prostředí přímo v centru Prahy
  • odpovídající finanční ohodnocení

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3893088  Datum zveřejnění: 16.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.