Linux Administrator - Možnost spolupráce na HPP/IČO

Praha

Popis pozice

Do týmu české ICT společnosti s 28letými zkušenostmi hledáme kolegu na pozici Linux Administrátora, který bude zajišťovat podporu našich klientů.
Stanete se tak součástí týmu, jemuž se daří realizovat úspěšné projekty a budovat si jméno důvěryhodného partnera pro zákazníky, dodavatele a obchodní partnery.

Cílem společnosti je navázat s klientem úzkou spolupráci, která je základem pro správnou definici projektu. Dlouhodobá a rozvíjející se spolupráce je klíčová, neboť také víme, že je přínosná pro obě strany.
Náplň práce spočívá ve spolupráci v týmu 5-8 lidí, kteří řeší z 50 % údržby operačních systémů, služeb, profylaxe a z 50 % rozvoj služeb, instalace nových serverů, databází, webových serverů, docker, VPN, síťování atd – běžné administrátorské úkony. Občasné výjezdy ke klientům.

Profil kandidáta

  • Zkušenosti 3 - 4 roky na obdobné pozici

Používané technologie:

  • Linux (RedHat, CentOS...)

  • RHEL

  • "RHEV (oVirt)"/"VMware

  • vSphere"

  • Ansible

  • Apache/ nginx/ HA Proxy

  • Nagios / Icinga / Centreon

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Prostor pro samostatnou, zodpovědnou a perspektivní práci s možností realizace vlastních nápadů a inovací

  • Příjemné, neformální pracovní prostředí, které není svázané korporátními pravidly a procesy

  • Možnost naučit se něco nového v rámci spolupráce se zkušenými a kvalifikovanými kolegy, kteří mají za sebou úspěšné projekty a vlastní odborné certifikace

  • Dynamické prostředí nakloněné zkoušet nové technologie a sledovat nejnovější trendy v IT

  • Home office a flexibilní pracovní dobu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3893797  Datum zveřejnění: 17.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.