Vedoucí nákupu

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Hledám zkušeného kandidáta na pozici Vedoucího nákupního oddělení pro prosperující německou firmu, která se zabývá zakázkovou výrobou různých zařízení pro farmaceutický průmysl.

Čeká Vás práce v přátelském prostředí, v menším kolektivu. Povedete malý tým lidí v oddělení nákupu a skladu, budete určovat strategii - vlastní iniciativa a inovátorské myšlenky jsou vítány! Také chceme, aby Vám záleželo na lidech a dokázal/a jste je nadchnout pro dosažení společných firemních cílů! Těšit se můžete na zajímavé finanční ohodnocení i celou řadu benefitů!

Náplň práce:

  • zodpovědnost za správnost nákupních a skladových procesů

  • zodpovědnost za nákup materiálu, hotových komponent, jejich příjem na sklad a výdej do výroby v požadovaném termínu, množství a kvalitě

  • samostatné vedení jednání s dodavateli

  • zodpovědnost za chod skladu a činnost pracovníků ve skladě

  • spolupráce napříč společností (TPV, Konstrukce, Výroba, Kontrola)

  • vedení a motivace týmu

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ strojní

  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni

  • řp. B

  • orientace v technické dokumentaci a nákupních procesech

  • praxe ve vedení samostatných jednání s dodavateli

  • silné řídící a organizační schopnosti

Nabízíme

  • individuální ohodnocení dle Vašich zkušeností vč. dalších bonusů

  • 5 týdnů dovolené

  • dotované stravování

  • příspěvek na penzijko a lékařskou péči

  • vánoční odměny, mikulášské balíčky pro děti a další benefity...

Zaujala Vás tato nabídka? Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3894284  Datum zveřejnění: 18.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.