Servisní technik - Praha

Popis pozice

Preferujete neformální firemní kulturu? Chcete prima kolegy, se kterými rádi po práci vyrazíte třeba grilovat? Nadřízené, pro které budete důležitou součástí celé firmy? Pokud máte vyhlášku 50 a pohodovou povahu, pak skvěle zapadnete do servisního týmu menší společnosti, který se zabývá průmyslovým značením.
Budete mít na starost:

  • servis a údržbu strojů v servisním středisku v Praze (jemná mechanika, elektrotechnika)

  • volbu vhodné technologie a navrhování řešení pro zákazníky

  • dle potřeby montáž a servis strojů přímo u zákazníka

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme:

  • vyhlášku č. 50/1978 (§6)

  • ŘP sk. B

  • znalost AJ výhodou (v případě zájmu můžete využít v kontaktu se zákazníky)

  • zkušenost z oblasti průmyslového značení výhodou

Nabízíme

Co můžete očekávat Vy:

  • odborné zaškolení, další možnost vzdělávání a odborného růstu

  • samostatnou pozici s možností rozvržení priorit dle Vašeho uvážení

  • práci se zajímavou technologií (průmyslové značení, robotika, optická kontrola)

  • motivační ohodnocení, bonusy

  • týden dovolené navíc, 4 sick days

  • skvělou firemní atmosféru, perfektní spolupráci v rámci týmu

  • neformální firemní akce

  • notebook, mobilní telefon a další výhody

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3896401  Datum zveřejnění: 23.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.