Servisní technik ve Slaném

Středočeský kraj

Popis pozice

Tradiční výrobce jeřábové techniky. Společnost se zabývá prodejem mostových jeřábů, kladkostrojů, jeřábové stavebnice, pohonů a náhradních dílů.

Nabídka je stále aktuální – i my se bojíme, ale víme, že i v této době lidé potřebují práci. Jde nám i o Vaše bezpečí.

  • pozice přímo do kmene společnosti
  • oprava, údržba a montáž jeřábů a zařízení dopravní techniky
  • vytipování náhradních dílů
  • instruktáž budoucí obsluhy dopravní techniky
  • podpora prodeje na základě nabídky služeb

Profil kandidáta

  • min. výuční list v jakémkoli elektro oboru
  • zkušenosti na podobné pozici
  • vyhlášku 50/78Sb min §6
  • řidičský průkaz sk. B, E
  • základní znalost AJ, MS Office
  • zdravotní způsobilost pro práci ve výškách

Nabízíme

  • mzdu až 40.000,-
  • roční odměna
  • 5 týdnů dovolené
  • perspektivní práci u zahraniční firmy
  • možnost kariérního růstu
  • dotované stravné
  • jazykové kurzy
  • odměny při pracovních a životních výročích

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3896735  Datum zveřejnění: 23.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.