Specialista pro oblast robotizace/elektrikář

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme kolegu, šikovného elektrikáře do ostravského týmu s platnou vyhláškou 50, který má pozitivní vztah k programování, vyzná se v technické dokumentaci a zajímá se o automatizaci a roboty. Do tajů automatizace Vás rádi zaučíme.
Zaujala Vás nabídka? V tom případě právě toto pracovní místo může čekat na Vás!

  • pozitivní vztah k programování

  • zajímá se o automatizaci a roboty - vše rádi zaučíme

  • orientuje v technické dokumentaci

  • spolupracuje s ostatními kolegy elektro údržbáři při opravách poruch

  • spolupracuje s dodavateli strojů při projektování a instalaci

  • provádí preventivní údržbu

Profil kandidáta

  • střední odborné vzdělání elektro zaměření

  • platné oprávnění dle vyhlášky č. 50/78 Sb., § 5 a více

  • elektrotechnickou znalost a zkušenost, znalost čtení v elektro dokumentaci

  • manuální zručnost, ochotu učit se novým věcem

  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme

  • nabízíme pestré a zajímavé zkušenosti, které budou s nastupujícím obdobím automatizace stále cennější

  • dostanete možnost mnohé se naučit o široké škále výrobních zařízení

  • budete součástí spolupracujícího a podporujícího týmu, který se rád podělí o své zkušenosti

  • měsíční prémie, nadstandardní příplatky za víkendové přesčasy (50%)

  • příspěvek na stravné

  • dovolená až 25 dní

  • příspěvek na dopravu (650 - 2500 Kč dle dojezdové vzdálenosti)

  • příspěvek na penzijní/životní připojištění

  • vzdělávací kurzy a jiná školení

  • příspěvek na sport a kulturu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3897184  Datum zveřejnění: 25.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.