Letecký mechanik Vodochody

Vodochody, Česko

Popis pozice

Máte vzdělání v oboru letecký mechanik a také praxi navíc lokalita Vodochody Vám vyhovuje? Skvělé. Pak hledáme právě Vás. Dejte nám o sobě vědět. Těším se na Vaše reakce.
  • demontáž a montáž jednodušších systémů do letounu

  • demontáž a montáž agregátů a přístrojů do letounu

  • provádí zkoušky těsnosti instalací na letounu

  • montáž složitějších celků ve spolupráci s zkušeným leteckým mechanikem

Profil kandidáta

  • SOU/SŠ s maturitou obor letecký mechanik-avionik

  • min. 2 roky praxe

Nabízíme

  • zajímavou a stabilní práci na HPP v kmenovém stavu společnosti v lokalitě Vodochody (dobře dostupné ze Zdib)
  • mzdu 23 000-30 000 Kč/měs. podle zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování v areálu společnosti (výběr z několika jídel)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
  • systém vzdělávání
  • sportovní hřiště
  • zvýhodněné ceny tarifů i pro rodinné příslušníky
  • karta Dr. Max za výhodnějších podmínek než běžná věrnostní karta
  • Multisport karta
  • finanční poradenství v areálu společnosti
  • dotovanou cenu ubytování v Odolené Vodě
  • VIP program Datart
  • sleva na vybrané představení pražského divadla
  • výhodnější podmínky pro pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
  • zvýhodněná cena opravy auta

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis na [email protected]

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 3897195  Datum zveřejnění: 25.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.