Stavební rozpočtář ve Zlíně

Zlínský kraj, Česko

Popis pozice

Pro našeho klienta ve Zlíně, českou stavební společnost, hledáme nového kolegu či kolegyni pro rozšíření týmu na pozici rozpočtář staveb.

Máte stavební vzdělání?

A máte praxi na podobné pozici?

Pak hledáme právě Vás a těším se na Váš životopis!
Ve své nové práci využijete Vaše stavební vzdělání a smysl pro organizaci, jelikož budete pracovat v úzkém týmu se stavebními projektanty a stavbyvedoucími a budete zodpovídat za zpracování cenových nabídek, kalkulací a rozpočtů pro rozpracované zakázky / stavby. Dále budete zodpovídat zasmluvňování subdodavatelů a za vypisování výběrových řízení na dodavatele materiálů a poté ty nejvhodnější vyberete. Celkově tedy budete řídit nacenění a přípravu výstavby a budete velmi důležitým členem týmu.

Profil kandidáta

Od nového kolegy či kolegyně očekáváme alespoň středoškolské stavební vzdělání a praxi na podobné pozici. Dále musíte být komunikativní, jelikož budete s kolegy v týmu úzce spolupracovat a nesmí Vám být cizí smysl pro organizaci práce a pečlivost. Znalost angličtiny či jiného jazyka je výhodou, nikoliv podmínkou.

Výhodou bude možnost nastoupit ihned.

Nabízíme

To nejlepší nakonec!

  • mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností (30.000+)

  • nástup ihned nebo dle Vašich možností

  • stravenky v hodnotě 100 Kč

  • možnost dalšího profesního a kariérního růstu

  • komplexní práci, která nebude monotónní

  • stabilní zaměstnání v české, prosperující firmě

Našli jste práci, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3897892  Datum zveřejnění: 26.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.