Firemní ajťák

Ústecký kraj

Popis pozice

  • celkový servis a údržba IT v nové společnosti

  • správa serverových technologií MS Windows (fyzické i virtuální)

  • správa antivirových SW

  • správa zálohování

  • správa síťových prvků

  • správa OS MS Windows

  • správa kancelářských aplikací, instalace, výměny, konfigurace a opravy koncových zařízení

  • konfigurace wifi, mobilních telefonů, správa uživatelských účtů, poskytování uživatelské a technické podpory

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • praxe na podobné pozici minimálně 3 roky

  • zkušenosti se serverovými technologiemi Microsoft (Windows, Exchange, SQL aj.),

  • zkušenosti s antivirovými programy a vytvářením zálohovacích plánů a DRP

  • znalost sítí TCP/IP, HW (PC, NB, tiskárny), MS Office, základní znalost Active Directory a síťových prvků, protokolů, topologie sítí, routerů, switchů, certifikace Microsoft a výrobců HW výhodou

Nabízíme

  • příspěvek na stravování

  • týden dovolené navíc

  • zázemí nové výrobní společnosti - budete přímo u jejího zrodu

  • možnost kariérního rozvoje

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3898302  Datum zveřejnění: 27.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.