Montér – strojní zámečník

Praha, Česko

Popis pozice

Jste vyučený strojní zámečník nebo v podobném oboru a hledáte práci na jednu směnu? Orientujete se ve výkresové dokumentaci, jste aktivní řidič a rádi byste cestovali v rámci pracovních činností? Dejte nám o sobě vědět. Těšíme se na Vaše reakce.

  • montáž a demontáž kovacích strojů ve výrobním závodě a u zákazníka
  • servis strojů u zákazníků
  • asistence při uvádění strojů do provozu

Profil kandidáta

  • SOU v oboru strojní zámečník nebo v jiném příbuzném oboru
  • orientace ve výkresové dokumentaci, znalost měření
  • praxe s údržbou lisů výhodou
  • ŘP sk. B, ochota cestovat (externí montáže v ČR i v zahraničí)
  • manuální zručnost, pečlivost a samostatnost

Nabízíme

  • zajímavou a zodpovědnou práci na HPP v kmenovém stavu společnosti v lokalitě Praha 9 Libeň
  • stabilní práci na jednu směnu
  • mzdu 35 000 - 38 000 Kč/měs. podle zkušeností
  • osobní ohodnocení, roční prémie podle výkonu
  • dotované ubytování nebo příspěvek na dopravu
  • 3 sick days ročně
  • stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis na [email protected]

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 3898603  Datum zveřejnění: 28.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.