Vedoucí prodejny svítidel v Průhonicích

Praha

Popis pozice

Společnost Orion Praha – hledá Vedoucí/ho prodejny svítidel v Průhonicích
Vaše práce:

  • Navazování obchodních vztahů na trhu s nábytkem a elektro, stavební markety

  • Marketingové aktivity na území ČR a SR

  • Monitoring konkurence

  • Řízení prodejny svítidel v Průhonicích

Profil kandidáta

  • Doložitelnou úspěšnou obchodní praxi min. 10 let v oblasti bytového designu a doplňků

  • Pracovitost

  • Zálibu a vztah k designu a zařizování

  • Znalost německého jazyka výhodou, ne podmínkou

Nabízíme

  • Plat cca 25 000 eur ročně (plat, diety, provize)

  • Příplatek za znalost NJ

  • Služební auto k dispozici

  • Možnost využít byt v budově prodejny

Pokud vás pozice zaujala a splňujete požadavky prosím pošlete životopis emailem a také pošlete prosím ručně psaný životopis/motivační dopis na:

ORION Praha svítidla, Milan HALAMKA, Uhříněveská 581, 252 43 Průhonice

nebo německy na:

ORION Licht Sűd, Oberlaaerstr. 284, A 1232 WIEN

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3898605  Datum zveřejnění: 28.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.